Гімназія 
 
НПУ імені
М.П. Драгоманова
  • gym4
  • gym2
  • gym2
  • gym4
  • gym4

 

 

     б-р Т. Шевченка 56а
       т.: 2344977, 2345277
       e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
       м.Київ Україна
 

Новорічна пародія

ART KIDS

YouTube video

    Новорічна пародія на пісню «Тролль» групи "Время и стекло" не залишить тебе байдужим. Учні Гімназії НПУ ім. М.П.Драгоманова - ART KIDS написали свій новорічний текст пісні (новорічна українська версія)


Автор проекту і режисер - Дмитро Суботенко
Камера - Олександр Булгаров
Монтаж - Дмитро Суботенко

    Новорічна пісня швидко набирає популярність в мережі. Навіть сам гурт "Время и Стекло" опублікував пародію ART KIDS на своїй офіційній сторінці Facebook!

До дня Святого Миколая

StNikolas 1

    До дня Святого Миколая дітлахи  Трипільського реабілітаційного центру із завмиранням серця та передчуттям сюрпризу  чекали на диво. Дітям, що ростуть без опіки та любові батьків, не завжди потрібні дорогі подарунки. Тому учні гімназії вирішили навідатися до них та просто подарувати їм трішки уваги і частинку тепла, а натомість отримали набагато більше - заряд енергії і очі, які безмежно вдячні тобі за це маленьке диво в їх житті! Для них це дійсно безцінно. Втім, як і для нас самих. Але і без подарунків вони теж не залишились.

На гостину до Святого Миколая

Pirogovo17 1

    Недільного вихідного гімназисти 6-Б класу відвідали зворушливу етнографічно-розважальну програму «Зустрічі зі Святим Миколаєм» у Національному музеї народного архітектури і й побуту України в Пирогові.

    А під час екскурсійної програми архітектурно-ландшафтним музеєм просто неба ми – гімназисти, батьки й наші молодші братики й сестрички - оглянули вітряки ХІХ століття, традиційну українську хату минулих століть, дерев’яну церкву Святої Великомучениці Параскеви – пам’ятку архітектурного зодчества доби козацького бароко, церковнопарафіяльну школу з навчальними класами вісімнадцятого століття та помешканням тодішнього учителя.