logo

 
Друк

День дитячої книжки

MarinaRybalko 01

    Зустріч письменника з читачами - найгарніший спосіб відзначення Міжнародного дня дитячої книжки. А Марина Рибалко до наших гімназистів прийшла не одна - в компанії своїх героїв Марічки, Червоного Короля та їх друзів! Дякуємо за цікаву зустріч! 

Друк

Зустріч з письменницею Ларисою Ніцой

LarisaNicoi 01

     І знову вкотре ми зустрілися з чарівною письменницею Ларисою Ніцой. На цей раз зустріч була присвячена Міжнародному дню дитячої книги. Пані Лариса презентувала свої книжки, розказала, як створювалися сюжети і як вона прискіпливо відносилась до вибору ілюстрацій до своїх книжок. Письменниця зарядила всіх своєю неймовірною енергією та позитивом. Діти мали можливість придбати книжки, які впали до душі. Неодмінно – автограф на пам’ять та фото.

Друк

Педагогічні студії з 153 гімназією

PedStudio 01

    27 березня 2018р. педагогічні колективи гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова та гімназії №153 імені О.С.Пушкіна в рамках партнерства в освіті створили спільне коло освітянської взаємодії: обговорили критичні точки діючих програм, обмінялись успішними освітніми кейсами у педагогічних студіях візуалізації, критичного мислення, проблемного навчання та кейс-технологій.

Педагогічні студії працювали навколо однієї теми «Багатовекторність освітніх технологій у системі формування екосвідомості як однієї з видів ключових компетентностей на засадах педагогіки партнерства» де об’єдналися всі шкільні предмети. Семчук Надія Іванівна (старший науковий співробітник НДУ «Інституту модернізації змісту освіти МОН України») провела трансдисциплінарну дискусію. 

Друк

На шляху до НОВОЇ школи…

Nitherland 01

    22 березня в гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова в рамках міжнародної співпраці відбулась зустріч з делегацією студентів (майбутніх вчителів фізики) та викладачів Роттердамського університету прикладних наук (Голландія). Вчителі та учні гімназії продемонстрували організацію освітнього процесу, в той же час гімназисти отримали досвід спілкування англійською мовою на уроках природничого циклу. Студенти охоче приєдналися до роботи на уроках фізики, математики, англійської мови та мистецької діяльності гімназистів. Керівники делегації Beatrice та Shyro висловили подяку за надану можливість ознайомитись з українською школою. Сподіваємось на подальше спілкування. 

Друк

Літературна мозаїка

Lit Mosaik 01

    Наближається  Міжнародний день дитячої книги, якому передує тиждень дитячої книги. Дитячі книги – це цілий світ, все найцікавіше і загадкове в світі дітей – з них. Нагадати про цінності і важливості такої літератури і покликане це свято. І наші п’ятикласники вже встигли позмагатися на кращого знавця дитячих книжок. Боротьба була запеклою та цікавою, ніхто не хотів поступатися. Треба було і вгадати казку, і показати казкового героя, і впізнати письменника, а також скласти кросворд для суперника.