logo

 
Друк

Щедрування

Schedruem

Сієм, сієм, посіваєм,
З Новим роком вас вітаєм!
Сієм зерном ваговитим
Добрим господарям працьовитим,
Не з сівалок, а з долоні,
По долівці, по ослоні,
Посіваєм в кожнім класі,
Будьте радісні, багаті.
Сієм густо, перехрестям
На добробут учням чесним.
Промовляєм з кожним кроком,
З новим щастям, з Новим роком!

Друк

Юний казкар

YoungStorietailer

У нас дуже талановиті учні – вони співають, танцюють, а ще – вони вигадують різні історії. Казки, фентезі , детективи та пригоди – дуже різні жанри були представлені на конкурсі “Юний казкар”, який пройшов 26.листопада в гімназії.
Ми раді, що учні поділилися з нами своїми творами, і ми мали змогу послухати і поринути у дитинство разом з дітьми. Всі твори дуже цікаві, а діти талановиті, і важко було визначити місця. Вітаємо всіх.
I місце
Москалюк Мар’яна, 7-а клас
Рожошенко Поліна, 7-б клас
Павленко Марія, 6-а клас
II місце
Муренко Катя, 6-б клас
Коломієць Кіріл , 6-б клас
Волосевич Катя, 7-б клас
III місце
Лопатіна Олеся, 6-б клас.
Мельничук Софія, 7-б клас
Приз від учнівського самоврядування отримала Муренко Катя, 6-б клас.
ВІТАЄМО!

Друк

Театр

Theatre

    Театр має величезний виховний потенціал. Його вплив на емоції дитини дуже сильні, адже діти проживають життя разом з героєм на сцені, радіють, переживають, співчувають. Те, що відбувається на сцені, декорації, гра акторів дає їм можливість глибше зрозуміти і яскравіше сприйняти знайомі сюжети і характери героїв.
Вперше ми спробували показати ляльковий театр у нашій гімназії. Учні 8-А та 8-Б класів показали свої казки, які в минулому році отримали перші місц я на конкурсі поламаних казок,  нашим п' я тикласникам, але у вигляді лялькового театру. Це були казки "Снігова королева" та "Дюймовочка". Діти самі робили декорації, ставили муз и чні номери, були режисерами та постановниками. Вийшло дуже красиво і зворушливо. І як завжди, актори заслужили на оплески!  Дякуємо учням 8-А та 8-Б класам та їх кураторам!

Друк

Конкурс «Юніор - 2018»

JuniorContest18

   23 жовтня 2018 року команда 6-х класів взяли участь у літературознавчій грі «Юніор 2018». Жалдак Анна, Пересунько Анастасія, Іщук Єва, Матвєєва Станілава, Борисенко Катерина, Павленко Марія, Щербініна Анатасія та капітан команди Муренко Єкатерина показали неперевершений результат, посівши 1 місце на районному етапі. 15 листопада 2018 року пройшов відбірковий етап на міському рівні, де наша команда також посіла 1 місце, тим самим виборовши право на участь у фіналі що відбудеться 20 лютого 2019 року. Вітаємо наших гімназисток та керівника команди Будаєву Євгенію з перемогою та бажаємо їм легкої вдачі у фіналі!