logo

 
Друк

Розклад уроків

 

5-А клас

  Понеділок
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Німецька мова
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Українська мова
 000
III пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Історія
 000
Основи здоров'я
 000

  Вівторок
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Математика
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Англійська мова
 000
ІII пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Українська література
 000
IV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Хореографія
 000
 
 

  Середа
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Українська мова
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Технології
 000
ІII пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Природознавство
 000

  Четвер
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Англійська мова
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Математика
 000
ІII пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Зарубіжна література
 000

  П'ятниця
I пара
8:45 - 9:30
9:40 - 10:25
Англійська мова
 000
Інформатика
 000
II пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Мистецтво
 000
Німецька мова
 000
ІII пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Фізична культура
 000

5-Б клас

  Понеділок
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Українська мова
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Англійська мова
 000
III пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Основи здоров'я
 000
Історія
 000

  Вівторок
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Технології
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Математика
 000
ІII пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Природознавство
 000

  Середа
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Англійська мова
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Німецька мова
 000
ІII пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Зарубіжна література
 000
IV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Хореографія
 000
 
 

  Четвер
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Математика
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Українська мова
 000
ІII пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Фізична культура
 000

  П'ятниця
I пара
8:45 - 9:30
9:40 - 10:25
Інформатика
 000
Англійська мова
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Українська література
 000
III пара
2:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Мистецтво
 000
Математика
 000

6-А клас

  Понеділок
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Біологія
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Німецька мова
 000
ІII пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Зарубіжна література
 000

  Вівторок
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Математика
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Українська мова
 000
ІII пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Англійська мова
 000

  Середа
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Історія
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Фізична культура
 000
ІII пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Українська література
 000
ІV пара
14:40 - 15:25
15:30 - 16:15
Англійська мова
 000

  Четвер
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Географія
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Математика
 000
III пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Хореографія
 000
Мистецтво
 000
IV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Основи здоров'я
 000
 
  

  П'ятниця
І пара
8:45 - 9:30
9:40 - 10:25
Українська мова
 000
II пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Інформатика
 000
Англійська мова
 000
ІII пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Технології
 000
IV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Німецька мова
 000
 
 

6-Б клас

  Понеділок
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Англійська мова
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Біологія
 000
ІII пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Фізична культура
 000
ІV пара
14:40 - 15:25
15:30 - 16:15
Зарубіжна література
 000

  Вівторок
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Українська мова
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Німецька мова
 000
ІII пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Математика
 000

  Середа
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Українська література
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Англійська мова
 000
ІII пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Історія
 000
ІV пара
14:40 - 15:25
15:30 - 16:15
Георафія
 000

  Четвер
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Математика
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Українська мова
 000
III пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Мистецтво
 000
Хореографія
 000

  П'ятниця
І пара
8:45 - 9:30
9:40 - 10:25
Технології
 000
II пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Англійська мова
 000
Німецька мова
 000
III пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Основи здоров'я
 000
Інформатика
 000

7-А клас

  Понеділок
I пара
8:45 - 9:30
9:40 - 10:25
Інформатика
 000
Українська мова / Хімія
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Алгебра
 000
ІII пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Німецька мова
 000
ІV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Українська література
 000

  Вівторок
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Біологія
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Англійська мова
 000
III пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Хімія
 000
Хореографія
 000
ІV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Фізична культура
 000


  Середа
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Геометрія
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Українська мова
 000
III пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Німецька мова
 000
Основи здоров'я
 000
  Четвер
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Зарубіжна література
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Англійська мова
 000
III пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Історія України
 000
Всесвітня історія
 000

  П'ятниця
І пара
8:45 - 9:30
9:40 - 10:25
Фізика
 000
II пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Англійська мова
 000
Технології
 000
ІII пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Географія
 000
IV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Мистецтво
 000
 
 

7-Б клас

  Понеділок
I пара
8:45 - 9:30
9:40 - 10:25
Технології
 000
Хімія / Українська мова
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Українська мова
 000
ІII пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Алгебра
 000

  Вівторок
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Німецька мова
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Біологія
 000
III пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Хореографія
 000
Хімія
 000
IV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Англійська мова
 000
 
 

  Середа
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Географія
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Англійська мова
 000
III пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Основи здоров'я
 000
Німецька мова
 000
ІV пара
14:40 - 15:25
15:30 - 16:15
Фізика
 000

  Четвер
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Геометрія
 000
II пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Історія України
 000
Всесвітня історія
 000
ІIІ пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Англійська мова
 000

  П'ятниця
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Українська література
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Фізична культура
 000
III пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Інформатика
 000
Мистецтво
 000
ІV пара
14:40 - 15:25
15:30 - 16:15
Зарубіжна література
 000

8-А клас

  Понеділок
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Фізична культура
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Інформатика
 000
ІII пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Алгебра
 000
ІV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Англійська мова
 000

  Вівторок
І пара
8:45 - 9:30
9:40 - 10:25
Хімія
 000
II пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Історія України
 000
Всесвітня історія
 000
ІII пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Німецька мова
 000
IV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Історя України /
Основи здоров'я

 000
 
 

  Середа
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Геометрія
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Біологія
 000
ІII пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Англійська мова
 000
ІV пара
14:40 - 15:25
15:30 - 16:15
Українська література
 000

  Четвер
І пара
8:45 - 9:30
9:40 - 10:25
Фізика
 000
II пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Хореографія
 000
Мистецтво
 000
ІII пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Українська мова
 000
IV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Англійська мова
 000
 
 

  П'ятниця
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Географія
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Зарубіжна література
 000
III пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Німецька мова
 000
Технології
 000

8-Б клас

  Понеділок
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Алгебра (лекція)
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Фізика
 000
ІII пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Інформатика
 000
ІV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Українська література
 000

  Вівторок
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Англійська мова
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Хімія
 000
III пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Історія України
 000
Всесвітня історія
 000
IV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Основи здоров'я /
Історія України

 000
 
 

  Середа
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Біологія
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Географія
 000
III пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Геометрія (лекція)
 000
Геометрія (практика)
 000
IV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Геометрія (практика)
 000
Зарубіжна література
 000

  Четвер
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Українська мова
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Фізична культура
 000
ІIІ пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Алгебра (практика)
 000
IV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Хореографія
 000
Англійська мова
 000

  П'ятниця
I пара
8:45 - 9:30
9:40 - 10:25
 
  
Мистецтво
 000
II пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Геометрія (практика)
 000
Технології
 000
ІII пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Англійська мова
 000

9-А клас

  Понеділок
I пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Географія
 000
Географія /
Мистецтво

 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Фізична культура
 000
ІII пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Англійська мова
 000
IV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Німецька мова
 000
Правознавство
 000

  Вівторок
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Фізика
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Геометрія
 000
ІII пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Інформатика
 000
ІV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Українська література
 000

  Середа
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Німецька мова
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Алгебра
 000
III пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Технології
 000
Хореографія
 000

  Четвер
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Хімія
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Англійська мова
 000
III пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Історія України
 000
Всесвітня історія
 000
IV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Історія України /
Основи здоров'я

 000
 
 

  П'ятниця
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Українська мова
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Біологія
 000
ІII пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Зарубіжна література
 000
IV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Англійська мова
 000
 
 

9-Б клас

  Понеділок
І пара
8:45 - 9:30
9:40 - 10:25
Фізика
 000
II пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Географія
 000
Географія /
Мистецтво

 000
ІII пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Алгебра
 000
IV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Технології
 000
 
 

  Вівторок
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Англійська мова
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Українська мова
 000
ІII пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Геометрія
 000
ІV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Інформатика
 000

  Середа
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Фізична культура
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Алгебра
 000
III пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Хореографія
 000
Англійська мова
 000
IV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Зарубіжна література
 000
Правознавство
 000

  Четвер
І пара
8:45 - 9:30
9:40 - 10:25
Біологія
 000
II пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Історія України
 000
Всесвітня історія
 000
ІII пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Хімія
 000
IV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Основи здоров'я /
Історія України

 000
 
 

  П'ятниця
I пара
8:45 - 9:30
9:40 - 10:25
Алгебра
 000
Геометрія
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Українська література
 000
ІII пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Англійська мова
 000

10-А клас

  Понеділок
І пара
8:45 - 9:30
9:40 - 10:25
 
  
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Українська література
 000
ІII пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Природничі науки
 000
ІV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Історія: Україна і світ
 000

  Вівторок
І пара
8:45 - 9:30
9:40 - 10:25
Математика
 000
II пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Хореографія
 000
Захист Вітчизни
 000
ІII пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Англійська мова
 000
IV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Німецька мова
 000
 
 

  Середа
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Українська мова
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Інформатика
 000
ІII пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Фізична культура
 000
ІV пара
14:40 - 15:25
15:30 - 16:15
Англійська мова
 000

  Четвер
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Громадянська освіта
 000
II пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Мистецтво
 000
Зарубіжна література
 000
ІIІ пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Математика
 000

  П'ятниця
І пара
8:45 - 9:30
9:40 - 10:25
Німецька мова
 000
ІI пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Природничі науки
 000
ІII пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Історія: Україна і світ
 000
ІV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Англійська мова
 000

10-Б клас

  Понеділок
І пара
8:45 - 9:30
9:40 - 10:25
Алгебра
 000
II пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Технології
 000
Хімія
 000
ІII пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Англійська мова
 000
ІV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Українська література
 000

  Вівторок
I пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Захист Вітчизни
 000
Хореографія
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Геометрія
 000
ІII пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Громадянська освіта
 000
IV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Всесвітня історія
 000
Зарубіжна література
 000

  Середа
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Інформатика
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Алгебра
 000
ІII пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Українська мова
 000
ІV пара
14:40 - 15:25
15:30 - 16:15
Фізична культура
 000

  Четвер
І пара
8:45 - 9:30
9:40 - 10:25
 
  
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Біологія
 000
ІII пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Англійська мова
 000
IV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Історія України
 000
Історія України /
Хімія

 000

  П'ятниця
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Алгебра
 000
II пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Географія
 000
Англійська мова
 000
ІIІ пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Фізика
 000

11-А клас

  Понеділок
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Зарубіжна література
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Англійська мова
 000
ІII пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Українська література
 000
IV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Хімія
 000
 
 

  Вівторок
І пара
8:45 - 9:30
9:40 - 10:25
 
  
II пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Захист Вітчизни
 000
Всесвітня історія
 000
ІII пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Математика
 000
ІV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Німецька мова
 000

  Середа
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Англійська мова
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Фізична культура
 000
III пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Інформатика
 000
Економіка
 000
ІV пара
14:40 - 15:25
15:30 - 16:15
Німецька мова
 000

  Четвер
І пара
8:45 - 9:30
9:40 - 10:25
 
  
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Фізика
 000
III пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Історія України
 000
Історія України /
Людина і світ

 000
IV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Астрономія /
Художня культура

 000
 
  

  П'ятниця
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Англійська мова
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Українська мова
 000
III пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Математика
 000
Технології
 000
IV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Біологія
 000
Біологія /
Екологія

 000

11-Б клас

  Понеділок
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Англійська мова
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Алгебра
 000
III пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Історія України
 000
Історія України /
Людина і світ

 000
IV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Астрономія /
Художня культура

 000
Хімія
 000

  Вівторок
І пара
8:45 - 9:30
9:35 - 10:20
Геометрія
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:45 - 12:30
Українська мова
 000
ІIІ пара
12:50 - 13:35
13:45 - 14:30
Фізична культура
 000
IV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Зарубіжна література
 000
Англійська мова
 000

  Середа
I пара
8:45 - 9:30
9:40 - 10:25
 
  
Фізика
 000
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Алгебра
 000
ІII пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Англійська мова
 000

  Четвер
І пара
8:45 - 9:30
9:40 - 10:25
 
  
ІІ пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Геометрія
 000
ІII пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Фізика
 000
IV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Алгебра
 000
Технології
 000

  П'ятниця
I пара
8:45 - 9:30
9:40 - 10:25
Біологія
 000
Біологія /
Екологія

 000
II пара
10:40 - 11:25
11:40 - 12:25
Всесвітня історія
 000
Інформатика
 000
ІII пара
12:45 - 13:30
13:40 - 14:25
Українська література
 000
IV пара
14:35 - 15:20
15:30 - 16:15
Захист Вітчизни
 000
Економіка
 000