Гімназія 
 
НПУ імені
М.П. Драгоманова
  • gym2
  • gym2
  • gym4
  • gym4
  • gym4

 

 

     б-р Т. Шевченка 56а
       т.: 2344977, 2345277
       e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
       м.Київ Україна
 

Письменниця Любов Загоровська в гостях гімназистів

LybovZagorovska17 01

     До нашої із гімназії за сприянням львівського видавництва Старого Лева і з презентацією нового роману (2018 р.) завітала журналіст і письменниця Любов Загоровська. Ще недавно студентка філологічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, а сьогодні -переможець різноманітних літературних конкурсів, серед поціновувачів поетичного слова відома збіркою поезій «Назустріч вітру», що заслужено була відзначена літературною премією ім. І. Франка.

     Приємна у своєму спілкуванні розмова в актовій залі гімназії була довкола щойно виданого роману «Коли були ми…», який спочатку був задуманий як чтиво для дорослих, а насправді - припав до душі й наймолодшим читачам. Події, описані у книжці, переносять читача у період дитинства без гаджетів, соцмереж, інтернету, комп’ютерів, мобільних телефонів та планшетів. У часи, коли дитячі роки були сповнені неймовірною кількістю кумедних пригод, де є велика життєва цінність - справжні друзі, із якими можна поглянути в очі найбільшим страхам. Це книжка про батьків сьогоднішніх дітей, про пригоди трьох невгамовних шибеників, а діти-читачі зможуть уявити своїх батьків маленькими і довідатися, як же росли і розважалися ті, хто зараз видається дорослими, успішними, поважними, сучасними людьми.

     Пані Любов упродовж години приязно відповідала на усі запитання, що задавали наші гімназисти, знайшла час, аби поспілкуватися зі слухачами гуртка «Журналістська майстерність».

LybovZagorovska17 02

LybovZagorovska17 03

LybovZagorovska17 04

LybovZagorovska17 05

LybovZagorovska17 06

LybovZagorovska17 07