Гімназія 
 
НПУ імені
М.П. Драгоманова
  • gym4
  • gym4
  • gym2
  • gym4
  • gym2

 

 

     б-р Т. Шевченка 56а
       т.: 2344977, 2345277
       e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
       м.Київ Україна
 

Прес - толока

PressToloka

    Редакція газети "Драгоманівка" взяла участь у Прес-толці дитячо-юнацьких ЗМІ. Толока зібрала у Київському Палаці дітей та юнацтва понад 1100 юних медійників столиці! Разом вони фотографувались (медіа-атракціон «Фотосалон») та фотографували для конкурсу Фотофрістайл, брали участь у Журналістській вікторині та шукали свою журналістську пару, а також з радістю давали інтерв’ю, залишали відгуки про фотовиставку та газетний вернісаж.
    Під час церемонії відкриття журналістську родину привітали Директор Палацу Оксана Добровольська, Секретар Департаменту освіти, молоді та спорту Марія Кравчук, представник Академії української преси Юлія Гуза та керівник агентства «ЮН-ПРЕС» Надія Іллюк. Юнкорівська громада познайомилася з новим складом Міської інформаційної агенції та побачила короткі відеопрезентації районних прес-центрів, в деяких упізнавши й себе, зокрема в презентації Шевченківського прес-центру особливу увагу приділили газеті "Драгоманівка".
    Учасники Прес-толоки першими дізналися тему Прес-весни-2015 «Місце молоді у сучасному медіа ландшафті».
Журналісти-початківці мали змогу відвідати унікальні майстер-класи дорослих колег-професіоналів. Зокрема, драгоманівці взяли активну участь у майстер класі «Специфіка роботи українського репортера» від Сергія Андрушка, журналіста  1+1, «Радіо Свобода», співорганізатора руху "Стоп цензура".

Демократичне врядування

DemocraticGov_01

    30-31 жовтня заступник директора з виховної роботи Потопальська О.Л. та класний керівник, вчитель математики Мурасова О.Є. гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова взяли участь у семінарі-тренінгу «Демократичне врядування у школі», в рамках спільного проекту Ради Європи, Міністерства освіти і науки України і Європейського Центру Вергеланда (Королівство Норвегія) за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії.
    Конкурс заявок пройшли 26 директорів шкіл, заступників директорів та вчителів із різних регіонів України (серед 244 поданих заявок). Семінар-тренінг провели іноземні та українські експерти Ради Європи з використанням навчальних матеріалів РЄ у сфері освіти для демократичного громадянства і прав людини.

Олімпійський урок

BowShoting

15 жовтня в стінах нашої гімназії пройшов Олімпійський урок  зі стрільби з лука. Урок провели батьки Пархоменко Ані, учениці 8-А класу:
Теглевець Наталія Миронівна
-майстер спорту тренер-викладач зі стрільби із лука
Пархоменко Ігор Леонідович
-майстер спорту зі стрільби із лука міжнародного рівня;
 -чемпіон Європи та Світу 2004-2005р;
-учасник Олімпійських ігор у Сіднеї 2000р.;
- рекордсмен Європи і Світу;
-багатократний чемпіон України;
-старший лейтенант запасу Збройних сил України.
Усі охочі мали можливість випробувати свої сили та отримати майстер-клас від самої Ані, яка  є чемпіонкою України серед юніорів.

Графік консультацій на період канікул

8 група (5 клас)

Дата Час Предмет Вчитель Ауд.
29.10.
2014
10.00 Українська мова та література Хижняк Н.В. 112
04.11.
2014
11.00 Англійська мова Потопальська О.Л. 203

10 група (7 клас)

Дата Час Предмет Вчитель Ауд.
27.10.
2014
10.00 Хімія Василенко Ж.І. 211
29.10.
2014
10.00 Світова література Руденко Л.В. 114
30.10.
2014
10.00 Англійська мова
Фізика
Серебряна М.Р.
Цоколенко С.І.
113
223
31.10.
2014
10.00 Англійська мова
Географія
Лисенко Є.А.
Мокрій І.К.
224
211
03.11.
2014
10.00
12.00
Історія
Алгебра
Голод Н.А.
Черпак М.В.
201
000
04.11.
2014
10.00
11.00
Біологія
Алгебра
Чекотун Н.В.
Черпак М.В.
211
000
05.11.
2014
10.00
11.00
Українська мова
Англійська мова
Хижняк Н.В.
Свердленко Л.Л.
112
104
06.11.
2014
10.00 Геометрія Черпак М.В. 000
07.11.
2014
10.00 Геометрія Черпак М.В. 000

11, 12 групи (8 клас)

Дата Час Предмет Вчитель Ауд.
27.10.
2014
10.00 Фізика Цоколенко С.І. 223
29.10.
2014
11.00 Англійська мова Сендер І.В. 210
30.10.
2014
10.00
11.00
11.00
Українська мова
Англійська мова
Біологія
Хижняк Н.В.
Лисенко Є.А.
Чекотун Н.В.
112
224
211
31.10.
2014
10.00 Англійська мова
Світова література
Сологуб Н.В.
Руденко Л.В.
204
114
03.11.
2014
10.00 Англійська мова Сендер І.В. 210
04.11.
2014
10.00 Англійська мова
Математика
Лисенко Є.А.
Лупаїн М.Л.
224
209
05.11.
2014
10.00 Англійська мова
Математика
Сологуб Н.В.
Біляй І.М.
204
208
06.11.
2014
10.00 Хімія
Математика
Василенко Ж.І.
Лупаїн М.Л.
211
209

21, 22 групи (9 клас)

Дата Час Предмет Вчитель Ауд.
27.10.
2014
11.00 Англійська мова Гавриш Н.В. 209
29.10.
2014
10.00 Географія
Біологія
Мокрій І.К.
Чекотун Н.В.
223
211
30.10.
2014
10.00
10.00
11.00
Математика
Хімія
Англійська мова
Сіра Н.М.
Василенко Ж.І.
Свердленко Л.Л.
131
211
104
31.10.
2014
10.00 Математика Ревка Л.А. 224
03.11.
2014
10.00 Фізика
Українська мова
Цоколенко С.І.
Пархоменко С.М.
223
114
04.11.
2014
10.00
11.00
Правознавство
Англійська мова
Голод Н.А.
Сендер І.В.
201
210
05.11.
2014
10.00 Світова література Руденко Л.В. 114

31, 32 групи (10 клас)

Дата Час Предмет Вчитель Ауд.
27.10.
2014
10.00 Біологія Чекотун Н.В. 211
29.10.
2014
10.00
11.00
11.00
Математика
Англійська мова
Математика
Сіра Н.М.
Гавриш Н.В.
Мурасова О.Є.
131
209
208
30.10.
2014
10.00 Історія
Німецька мова
Географія
Голод Н.А.
Трінька Г.Ю.
Мокрій І.К.
201
130
211
31.10.
2014
10.00 Німецька мова Трінька Г.Ю. 130
03.11.
2014
10.00 Математика Сіра Н.М. 131
04.11.
2014
10.00
10.00
10.00
10.00
11.00
Українська мова
Англійська мова
Англійська мова
Хімія
Світова література
Хижняк Н.В.
Потопальська О.Л.
Серебряна М.Р.
Василенко Ж.І.
Руденко Л.В.
112
203
113
211
114
05.11.
2014
10.00 Географія
Фізика
Мокрій І.К.
Цоколенко С.І.
114
223

41, 42 групи (11 клас)

Дата Час Предмет Вчитель Ауд.
27.10.
2014
10.00 Математика Сіра Н.М. 131
29.10.
2014
10.00
10.00
10.00
11.00
Історія
Англійська мова
Українська мова
Англійська мова
Голод Н.А.
Сологуб Н.В.
Пархоменко С.М.
Свердленко Л.Л.
201
204
111
104
30.10.
2014
10.00
11.00
Світова література
Українська мова
Руденко Л.В.
Спориш Н.Д.
114
111
31.10.
2014
10.00 Німецька мова Трінька Г.Ю. 130
03.11.
2014
10.00
10.00
10.00
11.00
Англійська мова
Географія
Хімія
Українська мова
Сологуб Н.В.
Мокрій І.К.
Василенко Ж.І.
Спориш Н.Д.
204
114
211
111
04.11.
2014
10.00
11.00
Математика
Математика
Сіра Н.М.
Мурасова О.Є.
131
208
05.11.
2014
10.00
10.00
11.00
Українська мова
Біологія
Українська мова
Пархоменко С.М.
Чекотун Н.В.
Спориш Н.Д.
111
211
111
07.11.
2014
10.00 Фізика Цоколенко С.І. 223