Статті

Педагогічна рада

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

PedRada

Культурологічний аспект в освітньому просторі гімназії як засіб формування морально-духовної особистості


    27 березня 2014 року з нагоди святкування 200-річчя ювілею Великого Кобзаря після урочистого відкриття реконструйованого музею Тараса Шевченка  педагогічний колектив гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова разом із співробітниками Національного музею імені Т.Г.Шевченка провели педагогічну раду на тему: «Культурологічний аспект в освітньому просторі гімназії як засіб формування морально-духовної особистості».
    Після педагогічної ради співробітники музею запросили педагогічний колектив  зануритися в атмосферу ХІХ століття та ще глибше пізнати життя Великого Кобзаря.

Модель ООН. Київ-2014

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Junior

    "Модель ООН. Київ-2014" Майбутнє, якого прагнемо ми
    21-23 березня 2014 року гімназисти взяли участь у VII регіональній конференції "Модель ООН. Київ-2014" Майбутнє, якого прагнемо ми.
У ході конференції учасники отримали досвід роботи в групах, оволоділи технікою презентувати себе «як дипломата», продемонстрували вміння користуватись отриманою інформацією та діяти по заданому алгоритму завдання з позиції Посла країни, яку представляли.
Вітаємо учасників команди:
    Джурика Юрія – 11-А клас
    Лоскутова Романа – 11-А клас
    Самсонову Олександру – 10-А клас
    Терещенко Олександру – 10-А клас
Бажаємо подальших успіхів!

Зустріч із шевченкознавцем

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

ShevaSci

    В рамках святкування 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря 18 березня 2014 року гімназисти 11 та 22 груп відвідали Центральну бібліотеку ім.Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва, де відбулася зустріч з Тамарою Пилипівною Дворниченко — науковцем Національного музею Тараса Шевченка.
    Вона відкрила аудиторії багато цікавих сторінок про потаємні закутки поетового серця, про музи натхнення, які народжувались у Шевченковій душі.

Медичний огляд

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Шановні батьки!

    Звертаємо увагу на те, що учні 7-9 класів повинні пройти медичний огляд у поліклініці за місцем проживання. Учням повинні бути видані медичні довідки за формами 0-86-1/0 та 0-86-2/0.

    Випускники 41 та 42 груп повинні пройти диспансерний огляд для оформлення довідок для вступу до ВНЗ. Учням повинні бути видані бланки диспансеризації.

Модель ООН. Юніор-2014

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Junior

    15 березня 2014 року команда гімназистів на чолі з вчителем історії Голод Н.А. взяли участь у I конференції "Модель ООН. Юніор-2014" Майбутнє, якого прагнемо ми.
    Під час конференції учні ознайомилися з діяльністю Міжнародної організації Об’єднаних Націй,  змогли відчути себе відповідальними за вирішення глобальних проблем людства, ознайомилися з позицією дипломата та політика.

Музей ДП «Антонов»

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Antonov

    13 березня гімназисти 10 групи разом із куратором Каленник Н.К. та вчителем  Лисенко Є.А. в рамках здійснення профорієнтаційної роботи відвідали Музей ДП «Антонов», а також Меморіальний кабінет-музей О.К.Антонова. Учні дізналися історію становлення державної авіації та як створювалися найкращі українські літаки.

Благодійний фонд «Щаслива лапа»

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

LuckyPaw

    4 березня 2014 року учні сьомого та восьмих класів взяли участь в інтерактивному лекторії  «Формування гуманного ставлення до тварин». Представникам благодійного фонду «Щаслива лапа» вдалося розчулити серця багатьох юних гімназистів та долучити їх до волонтерського руху на захист тварин.