Статті

Національний музей Чорнобилю

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Chornobyl2

(в рамках проекту 8-Б класу «Шляхами подвигу і слави»)

    16 квітня 2014 року гімназисти 12 групи відвідали Національний музей Чорнобилю напередодні 28-ї річниці Чорнобильської катастрофи.
    Ознайомлення з експонатами музею переконливо стверджує, скільки ж людей могли щасливо жити в цьому, колись гарному, зеленому місті Прип'ять. Але два кілометри, що розділяли Прип'ять і Чорнобиль, стали відстанню пам'яті, яку й досі не пройшов кожен житель міста, бо таке не забувається.
    Всі, хто живе сьогодні, повинні пам’ятати про тисячі людей, на плечі яких лягла тяжка ноша ліквідації наслідків аварії, ноги яких топтали радіаційний пил, а тіла вбирали в себе смертоносні рентгени та не допустити іншої катастрофи.

День цивільної оборони

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

DayCO

    17 квітня 2014 р. в гімназії НПУ імені М. П. Драгоманова відбувся День Цивільного захисту. Вперше цей захід було проведено у формі квесту. На урочистій лінійці учнів поділили на команди. У кожної команди був власний маршрутний лист, за яким координувалася робота впродовж дня. Маршрут складався з чотирьох станцій : «Першої допомоги», «Станції Оперативної дії (№ 1, №2)», «Запобігти, врятувати, допомогти» та «Контрольного пункту», на яких гімназисти здобули навички збереження життя в  надзвичайних ситуаціях.
    По завершенню відбулася навчальна евакуація та підсумкова лінійка.
    Сподіваємося, що гімназисти поглибили свої знання, які допоможуть їм не розгубитися у різних життєвих ситуаціях.

«Мистецька фортеця»

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Fortecia14

    11 квітня 2014 року гімназійна команда, на чолі з Абрамовою О.І. та Гончаровим В.І., взяла участь у ІІІ Міській профорієнтаційній грі «Мистецька фортеця».
    Гра складалась з художньо-естетичного напрямку роботи, модульними елементами якого були станції: «Джерело орфоепії», «Мистецтво музики», «Імідж пластики», «Техніка мистецтва» та «Художня асоціатива», під час відвідування яких учасники дізнавались цікаве про той чи інший вид мистецтва та мали можливість спробувати та продемонструвати власні мистецькі здатності.
    Вітаємо команду нашої гімназії з почесним ІІ місцем.

Екскурсія до Києво-Печерської Лаври

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Lavra2

(в рамках проекту 7-го класу «Сім чудес України»)

   3 квітня 2014 року гімназисти 10 групи відвідали Києво-Печерську Лавру.  Під час екскурсії по Лаврі діти оглянули територію Історико-культурного заповідника та спустилися в Ближні печери.
    Дитяча душа, подібно воску, тому саме діти потребують особливого пастирського піклування.
Пізнаючи світ, діти щодня стикаються з питаннями добра й зла, любові й ненависті, відкривають для себе поняття віри.

Вода, як джерело життя та здоров'я

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

WaterMuseum

(в рамках проекту 8-А класу «Екологічними стежками»)

    9 квітня 2014 року гімназисти 8-А класу в рамках свого проекту «Екологічними стежками» відвідали один з найпопулярніших київських музеїв, Водно-інформаційний центр.
Старовинна водонапірна башта на ліфті опустила учнів під землю і вони потрапили у казковий атракціон, де головна героїня - вода у всіх можливих проявах і видах.
    У музеї стаєш ... співтворцем світу. Так, так , так і є. Ну де ще можна самому прокласти річкове русло? Над гімназистами гримів доісторичний грім, пролився дощ і прошумів перший гейзер. Вони побачили, як вода змінює природу, несе життя, формує нашу планету, в кінцевому рахунку, наповнюючи нас з вами - адже ми на 70 % складаємося з води.
Діти отримали незабутні враження.

Тривожні дзвони Чорнобиля

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Chornobyl14

(в рамках проекту 8-А класу «Екологічними стежками»)

    4 квітня 2014 року в рамках проекту «Екологічними стежками» учні 8-А класу відвідали музей Чорнобиля, де відчули дух трагедії, дізналися про причини і наслідки аварії на ЧАЕС. Коли переглядали документальний фільм, знятий у зоні відчуження, майже у всіх наверталися сльози на очі від кадрів, показаних на екрані.
    Ці діти ще не народились в час катастрофи, але враження від почутого і від побаченого в музеї було настільки сильним, що учні довго розповідали своїм одноліткам про музей та пропонували його відвідати.
    Та найбільше закарбувались їм слова із стенду – «Для того щоб Чорнобиль із його трагедією завжди залишився в минулому, є один-єдиний вихід: пам’ятати про нього завжди».

«Геній родом з України»

Автор: Administrator. Опубліковано в Новини

Gogol200

Зустріч з науковцем
(до 205-річчя від дня народження Миколи Гоголя)

     2 квітня 2014 року у Центральній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва учні 11 класу гімназії НПУ імені М.П.Драгоманова стали учасниками  заходу «Геній родом з України», гостем якого став доктор історичних наук, провідний науковий співробітник Інституту історії України НАН України, директор Науково-дослідного інституту козацтва Тарас Чухліб.
    2013 року у київському видавництві «Наш час» вийшла друком книга Тараса Чухліба «Козацьке коріння Миколи Гоголя» із серії «Невідома Україна». Саме це видання автор і представив аудиторії.
З перших хвилин зустріч набула форми віль¬ного спілкування. Де автор представив присутнім зовсім нового Миколу Гоголя — «упрямого хохла», «непокорного малоросса», найпопулярнішого українця, «як свідчить статистика найвідоміших пошукових систем Інтернету».